Shows
Movies
News
Community
Ratings
Ads
Shows
Genre
Comedy
Drama
Sci-Fi
Mystery
Anime
By year
2023
2022
2021
2020
2019
By country
US
Russia
South Korea
Turkey
UK
By channel
Netflix
Apple TV
Kinopoisk
Okko
Start
Ratings
What's in the top now
Male rating
Women's rating
Trends
Movies
Genre
Comedy
Drama
Action
Mystery
Documentary
By year
2023
2022
2021
2020
2019
By country
US
UK
France
Japan
Russia
Watch online
Kinopoisk
Okko
Premier
KION
Start
Community
Friends
Movies discussion
TV shows discussion
News
Community
Ratings
Find
Sign In
My shows
My movies
Calendar
Friends
Favorites
Recommendations
Home
Shows
Alle mot alle
ON AIR
Watch
Going to
Dropped
Don't watch
My rating
0
MyShows
Original run:
31.08.2020 — ...
Country of origin:
Norway
Genre:
Comedy
Network:
TV Norge
Watched by:
2
861 538
Total running time:
10 days 3 hours 10 minutes
Episode duration:
43 min.
Episodes count:
342
Wrong?
Send a report.
Actors
3
Jon Almaas
Programleder
SK
Solveig Kloppen
Programleder
Henriette Steenstrup
Programleder
Titles and release dates
8 season
46
46
TBA
02.04.2024
5 days
45
TBA
01.04.2024
4 days
44
Tykk i toppen, lang i beina
21.03.2024
43
Fornuft vs. følelser
20.03.2024
42
Barampam tisj!
19.03.2024
41
Plagsomt konkurranseinstinkt
18.03.2024
40
The Boys Are Back in Town 2
14.03.2024
39
Prippsburker og andre snuskevæsker
13.03.2024
38
Kvistfri Furuseth
12.03.2024
37
Når konkurransedyret våkner
11.03.2024
36
Blomsterpuffjentene
07.03.2024
35
Pernille og Mr. Nelson
06.03.2024
34
The Boys Are Back in Town
05.03.2024
33
Smartere med briller
04.03.2024
32
Min venn, vikaren
29.02.2024
31
Bransjeduell
28.02.2024
30
Toten mot nitimen
27.02.2024
29
Else Quiz Furuseth?
26.02.2024
28
Puljefinale
22.02.2024
27
Et nytt nivå av press og stress
21.02.2024
26
Hjelp, vi har meldt oss på quiz!
20.02.2024
25
Den sure femteplassen
19.02.2024
24
Vestlandsderby
15.02.2024
23
En hang til erotisk krim
14.02.2024
22
Kald skulder, kaldt hjerte, kald høne
13.02.2024
21
Hjelm, kjære hjelm
12.02.2024
20
Håp i hengende snøre
08.02.2024
19
Et lite rottehode foran
07.02.2024
18
Sekundstrid
06.02.2024
17
Matt eller remis?
05.02.2024
16
Rått parti
01.02.2024
15
Rufsete rokade
31.01.2024
14
I tarmtottene på hverandre
30.01.2024
13
Mestermøte
29.01.2024
12
Samling i bånn
25.01.2024
11
Dobbel trussel
24.01.2024
10
Kontroll på kontinentene
23.01.2024
9
Guttene mot jentene
22.01.2024
8
Mustasjekameratene
18.01.2024
7
La meg bare google litt så skal jeg si deg hvem du e…
17.01.2024
6
Finger'n blant venner og fans
16.01.2024
5
Fred Almaas og Ginger Kloppen
15.01.2024
4
Fire skjønne spøkefugler
11.01.2024
3
Dårlig skjult konkurranseinstinkt
10.01.2024
2
Sjakk matt
09.01.2024
1
Dobbel dose dårlige tapere
08.01.2024
7 season
49
48
Finale
23.11.2023
47
Andre semifinale
22.11.2023
46
Første semifinale
21.11.2023
45
Pokka nødt til å vinne
20.11.2023
44
Manifistert triumf
16.11.2023
43
Supervikar med stil
15.11.2023
42
Fryktløs eller kunnskapsløs?
14.11.2023
41
En levende kettlebell fra Bergen
13.11.2023
40
Norges mest kyssbare programledere
09.11.2023
39
Minste motstands vei 1
08.11.2023
38
Ekstra skjønn innbytter
07.11.2023
37
Hvem har lavest smerteterskel?
06.11.2023
36
Førstemann på dansegulvet
02.11.2023
35
En utro vikar
01.11.2023
34
De kuleste på festen
31.10.2023
33
En tapper kamp
30.10.2023
32
Ny Dolkesjø!
26.10.2023
31
Drama til siste sekund
25.10.2023
30
Legene mot pasientene
24.10.2023
29
Festkveld, men med lekser
23.10.2023
28
Den internasjonale skjerpings-dagen
19.10.2023
27
En røff reise
18.10.2023
26
Eros Ramazzotti og Dolly Parton
17.10.2023
25
Full pott - party!
16.10.2023
24
Gull i munn
12.10.2023
23
Guttene mot jentene
11.10.2023
22
Tina vs Bettina
10.10.2023
21
En ydmyk bergenser
09.10.2023
20
Dødskamp på bare nevene
05.10.2023
19
Matching outfits
04.10.2023
18
Storesøster har siste ord
03.10.2023
17
Svigermors drøm og drømmenes svigermor
02.10.2023
16
Bryllupsdag i buret
28.09.2023
15
Eksamensnerver
27.09.2023
14
Stian Blipps konferansetime
26.09.2023
13
«Jack of all trades»
25.09.2023
12
Dobbel-date i bur
21.09.2023
11
Avhengig av konfetti
20.09.2023
10
Ostepopmaraton
19.09.2023
9
Verdens beste makker
18.09.2023
8
Én gang må det skje!
14.09.2023
7
NM i veteranklassen
13.09.2023
Norske talenter spesial
13.09.2023
special
6
Det er ikke gull alt som glitrer
12.09.2023
5
Quiz til besvær
11.09.2023
4
Blipp i blindsonen
07.09.2023
3
Ny Par i hjerter x 2
06.09.2023
2
Jeg kan noe som ikke du kan
05.09.2023
1
For et nivå!
04.09.2023
6 season
64
64
Finale, del 2
27.04.2023
63
Finale, del 1
26.04.2023
62
Semifinale 2
25.04.2023
61
Semifinale 1
24.04.2023
60
Kvartfinale 4
20.04.2023
59
Kvartfinale 3
19.04.2023
58
Kvartfinale 2
18.04.2023
57
Kvartfinale 1
17.04.2023
56
Aller siste sjanse
13.04.2023
55
Kampen om puljeseier
12.04.2023
54
Kappløp på oppløpet
11.04.2023
53
Innspurt i pulja
10.04.2023
52
Alle nonner drar
30.03.2023
51
Less Cowbell, More Woodblock!
29.03.2023
50
Utette hull, stang ut og ikke helt på skinner
28.03.2023
49
Sorgens farge, med glimt av håp
27.03.2023
48
«Røven» under press
23.03.2023
47
Tre generasjoner Erik Bye
22.03.2023
46
Man Bun United
21.03.2023
45
Skjevfordelte nerver
20.03.2023
44
Ny Ungt fjes, gammal kunnskap
16.03.2023
43
Tørka frukt og agurker på øynene
15.03.2023
42
En times terapi
14.03.2023
41
It's a Biscuit, 'innit?
13.03.2023
40
Ingen kan egentlig nederlandsk
09.03.2023
39
Apekopper, pappakropper og mummikopper
08.03.2023
38
Ulike typer
07.03.2023
37
Schmækkdonalds
06.03.2023
36
Twerking, flossing, dabbing og vabbing
02.03.2023
35
Supersøstrenes sjanse
01.03.2023
34
Tre halvstuderte røvere og en master
28.02.2023
33
Topptrente typer
27.02.2023
32
Et splittet ektepar
23.02.2023
31
Forloverens siste sjanse
22.02.2023
30
Landeveis- mot elsykkel
21.02.2023
29
Tett, tett sammen i et lite bur
20.02.2023
28
Vinneren står
16.02.2023
27
På det tredje skal det skje?
15.02.2023
26
Alltid «beret»!
14.02.2023
25
Tap og vinn med samme sinne
13.02.2023
24
Kamp mellom vinnerviljer
09.02.2023
23
Et spørsmål om ære
08.02.2023
22
Ufarlig eller uslåelig
07.02.2023
21
Dobbel lykke
06.02.2023
20
Rocka rysare
02.02.2023
19
Det er i motbakke det går oppover
01.02.2023
18
Piker, vin og sang (kåring)
31.01.2023
17
Vi starter med A
30.01.2023
16
Direktør Vs. doktor
26.01.2023
15
Superreservens inntog
25.01.2023
14
Aldersforskjell ingen hindring
24.01.2023
13
Quizpar i gamle da
23.01.2023
12
Seilskuter, aksjer og Tordenskiold
19.01.2023
11
Gullet skal hem
18.01.2023
10
Pow! Shazam! Crash! Boom!
17.01.2023
9
Seigmann og Garfunkel
16.01.2023
8
De dempede forventningers aften
12.01.2023
7
Kroppsspråkekspert Jon Almaas
11.01.2023
6
Flamingo, flamenco, flambert?
10.01.2023
5
Dårlig taper, dårlig vinner
09.01.2023
4
The dynamic duo...of age difference
05.01.2023
3
Revansjens time?
04.01.2023
2
Stolthet og fordom
03.01.2023
1
Det som skjer i buret, blir i buret!
02.01.2023
5 season
48
48
Finale
17.11.2022
47
Andre semifinale
16.11.2022
46
Første semifinale
15.11.2022
45
Føler oss som Skeid mot Real Madrid
14.11.2022
44
En desperat kamp
10.11.2022
43
Få det overstått
09.11.2022
42
Dette betyr alt!
08.11.2022
41
Sympatiske furtere
07.11.2022
40
Hvem er egentlig best?
03.11.2022
39
Dere er de skumleste!
02.11.2022
38
Sommerfugler i magen
01.11.2022
37
Mange våkenetter
31.10.2022
36
Aller siste sjanse
27.10.2022
35
Kun seier er godt nok
26.10.2022
34
Kamp på barrikadene
25.10.2022
33
Klar for kamp
24.10.2022
32
Alle gode ting er tre
20.10.2022
31
Nest siste sjanse!
19.10.2022
30
Ny thriller
18.10.2022
29
Neglebitende spenning
17.10.2022
28
Vestens dag
13.10.2022
27
Så mye innhold, så liten tid
12.10.2022
26
Tøys og tull og kunnskapshull
11.10.2022
25
Ukuelige optimister
10.10.2022
24
Nattedyr mot morgenfugl
06.10.2022
23
En ny sjanse
05.10.2022
22
Side om side
04.10.2022
21
David mot Goliat!
03.10.2022
20
En rett og en vrang
29.09.2022
19
Joviale jafs
28.09.2022
18
Den gode følelsen som forsvant
27.09.2022
17
Venner eller fiender
26.09.2022
16
Gang Bang Theory
22.09.2022
15
Sugen på revansj
21.09.2022
14
Spell no' Creedence, 'a
20.09.2022
13
Gjensidig respekt
19.09.2022
12
Minus og minus blir pluss
15.09.2022
11
Nesten river ingen mann av hesten
14.09.2022
10
Quizmastermøte
13.09.2022
9
Det er i motbakke det går oppover
12.09.2022
8
Det skjelver i boksen
08.09.2022
7
The Return of Tore Hund
07.09.2022
6
Blanke ark og fargestifter tent
06.09.2022
5
Ny taktikk, takk!
05.09.2022
4
Discovery+ and chill
01.09.2022
3
Sidematet dynetrekk må forbys!
31.08.2022
2
Å prompe i farger
30.08.2022
1
Livets lette skole
29.08.2022
4 season
48
48
Finale
31.03.2022
47
Andre semifinale
31.03.2022
46
Første semifinale
31.03.2022
45
Siste sjanse (Adelina Ibishi og Harald Stanghelle mot Emilie og Tine Skolmen)
31.03.2022
44
«Stay with us, Sofie» (Steinar Sagen og Henrik Elvestad mot Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen)
24.03.2022
43
Kjepper i hjulene (Tine og Emilie Skolmen mot Lene Kongsvik Johansen og Hilde Louise Asbjørnsen)
24.03.2022
42
«Er det mulig å rykke ned?» (Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye mot Kim Johanne Dahl og Geir Schau)
24.03.2022
41
Sekundant Solveig (Adelina Ibishi og Harald Stanghelle mot Kim Johanne Dahl og Geir Schau)
24.03.2022
40
Brokeback mountain 2 (Einar Tørnquist og Jan Thomas mot Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye)
17.03.2022
39
«Vi kommer aldri til å forstå hverandre» (Calle Hellevang-Larsen og Marianne Borgen mot Iben Akerlie og Alex Rosén)
17.03.2022
38
Vinn eller (nesten) forsvinn (Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye mot Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen)
17.03.2022
37
60 + 9 = gøy! (Einar Tørnquist og Jan Thomas mot Adelina Ibishi og Harald Stanghelle)
17.03.2022
36
«Hjelp meg!» (Adelina Ibishi og Harald Stanghelle mot Steinar Sagen og Henrik Elvestad)
10.03.2022
35
Hva er ditt indre fabeldyr? (Lene Kongsvik Johansen og Hilde Louise Asbjørnsen mot Calle Hellevang-Larsen og Marianne Borgen)
10.03.2022
34
Best når det (ikke) gjelder (Tine og Emilie Skolmen mot Einar Tørnquist og Jan Thomas)
10.03.2022
33
Skadet dyr (Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen mot Iben Akerlie og Alex Rosén)
10.03.2022
32
Lukter på sluttspill! (Steinar Sagen og Henrik Elvestad mot Kim Johanne Dahl og Geir Schau)
03.03.2022
31
Eksperter som ikke er eksperter (Lene Kongsvik Johansen og Hilde Louise Asbjørnsen mot Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen)
03.03.2022
30
Tine og Emilie Skolmen mot Iben Akerlie og Alex Rosén
03.03.2022
29
Ny nervebatalje! (Kim Johanne Dahl og Geir Schau mot Lene Kongsvik Johansen og Hilde Louise Asbjørnsen)
03.03.2022
28
Neppå-Knut og Lækse-Trond (Tine og Emilie Skolmen mot Steinar Sagen og Henrik Elvestad)
24.02.2022
27
En herre med eller uten bart (Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye mot Calle Hellevang-Larsen og Marianne Borgen)
24.02.2022
26
Ting som er to ting! (Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen mot Tine og Emilie Skolmen)
24.02.2022
25
Snikende tiger, skjult drage (Lene Kongsvik Johansen og Hilde Louise Asbjørnsen mot Einar Tørnquist og Jan Thomas)
24.02.2022
24
Blanke ark (Iben Akerlie og Alex Rosén mot Steinar Sagen og Henrik Elvestad)
03.02.2022
23
«Umulig» press (Calle Hellevang-Larsen og Marianne Borgen mot Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen)
03.02.2022
22
- Verste jeg har vært med på! (Kim Johanne Dahl og Geir Schau mot Iben Akerlie og Alex Rosén)
03.02.2022
21
Tap og vinn med samme sinne! (Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye mot Tine og Emilie Skolmen)
03.02.2022
20
Komikamp (Steinar Sagen, Henrik Elvestad mot Lene Kongsvik Johansen, Hilde Louise Asbjørnsen)
27.01.2022
19
Gavens terror (Calle Hellevang-Larsen og Marianne Borgen mot Adelina Ibishi og Harald Stanghelle)
27.01.2022
18
Streetsmart vs. booksmart (Kim Johanne Dahl og Geir Schau mot Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen)
27.01.2022
17
Regelkluss! (Iben Akerlie og Alex Rosén mot Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye)
27.01.2022
16
Generasjonskamp (Iben Akerlie og Alex Rosén mot Adelina Ibishi og Harald Stanghelle)
20.01.2022
15
Dødens røde skinnstol (Lene Kongsvik Johansen og Hilde Louise Asbjørnsen mot Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye)
20.01.2022
14
The weakest link (Einar Tørnquist og Jan Thomas mot Kim Johanne Dahl og Geir Schau)
20.01.2022
13
Dødt løp (Calle Hellvang Larsen og Marianne Borgen mot Emilie og Tine Skolmen)
20.01.2022
12
Nei, nei, nei (Iben Akerlie og Alex Rosén mot Lene Kongsvik Johansen og Hilde Louise Asbjørnsen)
13.01.2022
11
«Det kan IKKE være meg!» (Steinar Sagen og Henrik Elvestad mot Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye)
13.01.2022
10
Knipetak (Calle Hellevang Larsen og Marianne Borgen mot Kim Johanne Dahl og Geir Schau)
13.01.2022
9
Tikamp (Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen mot Einar Tørnquist og Jan Thomas)
13.01.2022
8
Feige lag! (Calle Hellevang Larsen og Marianne Borgen mot Steinar Sagen og Henrik Elvestad)
06.01.2022
7
Gå Ananas (Petter Schjerven og Sarah Natasha Melbye mot Adelina Ibishi og Harald Stanghelle)
06.01.2022
6
Et nytt vennskap (Calle Hellevang-Larsen og Marianne Borgen mot Einar Tørnquist og Jan Thomas)
06.01.2022
5
Nervekamp (Lene Kongsvik Johansen og Hilde Louise Asbjørnsen mot Adelina Ibishi og Harald Stanghelle)
06.01.2022
4
Gutta krutt (Steinar Sagen og Henrik Elvestad mot Einar Tørnquist og Jan Thomas)
03.01.2022
3
Familieterapi (Kim Johanne Dahl og Geir Schau mot Tine og Emilie Skolmen)
03.01.2022
2
Anagram Prix (Sofie Høgestøl og Eirik Bergesen mot Adelina Ibishi og Harald Stanghelle)
03.01.2022
1
Kappløpet starter (Einar Tørnquist og Jan Thomas mot Iben Akerlie og Alex Rosén)
03.01.2022
3 season
40
40
Finale - del 2
28.10.2021
39
Finale - del 1
28.10.2021
38
Andre semifinale
28.10.2021
37
Første semifinale
28.10.2021
36
Under sperregrensa (Magnus Devold og Maria Stavang mot Anette Trettebergstuen og Anniken Huitfeldt)
21.10.2021
35
Siste hinder (Helene Spilling og Birgit Skarstein mot Iben Akerlie og Alex Rosén)
21.10.2021
34
Par i hjerter (Tuva Fellman og Ronny Brede Aase mot Magnus Devold og Maria Stavang)
21.10.2021
33
Alle veier fører til bom (Helene Spilling og Birgit Skarstein mot Niklas Baarli og Benjamin Silseth)
21.10.2021
32
Gruppefinale (Sigurd Sollien og Bjørn-Henning Ødegaard mot Abubakar Hussain og Sandeep Singh)
14.10.2021
31
Bunnstrid (Helene Spilling og Birgit Skarstein mot Tuva Fellman og Ronny Brede Aase)
14.10.2021
30
David mot Goliat (Sofie Frøysaa og Svein Østvik mot Magnus Devold og Maria Stavang)
14.10.2021
29
Gatesmart eller skolesmart (Niklas Baarli og Benjamin Silseth mot Abubakar Hussain og Sandeep Singh)
14.10.2021
28
Nervekamp (Niklas Baarli og Benjamin Silseth mot Magnus Devold og Maria Stavang)
07.10.2021
27
Opprør mot makta (Iben Akerlie og Alex Rosén mot Anette Trettebergstuen og Anniken Huitfeldt)
07.10.2021
26
Sport og politikk (Anette Trettebergstuen og Anniken Huitfeldt mot Helene Spilling og Birgit Skarstein)
07.10.2021
25
Vennskap på spill (Niklas Baarli og Benjamin Silseth mot Tuva Fellman og Ronny Brede Aase)
07.10.2021
24
Kjapp på avtrekkeren (Iben Akerlie og Alex Rosén mot Magnus Devold og Maria Stavang)
30.09.2021
23
Parterapi (Sigurd Sollien og Bjørn-Henning Ødegaard mot Helene Spilling og Birgit Skarstein)
30.09.2021
22
Vern om dine favoritter! (Tuva Fellman og Ronny Brede Aase mot Sofie Frøysaa og Svein Østvik)
30.09.2021
21
Guttene mot jentene (Anette Trettebergstuen og Anniken Huitfeldt mot Niklas Baarli og Benjamin Silseth)
30.09.2021
20
Sofie og Sveins siste skanse (Abubakar Hussain og Sandeep Singh mot Sofie Frøysaa og Svein Østvik)
23.09.2021
19
Konfettifest (Iben Akerlie og Alex Rosén mot Niklas Baarli og Benjamin Silseth)
23.09.2021
18
Ekteskapelige eskapader (Tuva Fellmann og Ronny Brede Aase mot Sigurd Sollien og Bjørn Henning Ødegaard)
23.09.2021
17
Like lag leker best (Iben Akerlie og Alex Rosén mot Sofie Frøysaa og Svein Østvik)
23.09.2021
16
Fremmede fugler (Birgit Skarstein og Helene Spilling mot Abubakar Hussain og Sandeep Singh)
16.09.2021
15
Feige lag (Sigurd Sollien og Bjørn Henning Ødegaard mot Sofie Frøysaa og Svein Østvik)
16.09.2021
14
«Hvem er Bob Dole?» (Tuva Fellmann og Ronny Brede Aase mot Iben Akerlie og Alex Rosén)
16.09.2021
13
Folk vs. folkevalgte (Anette Trettebergstuen og Anniken Huitfeldt mot Abubakar Hussain og Sandeep Singh)
16.09.2021
12
Sambo-dans (Magnus Devold og Maria Stavang mot Helene Spilling og Birgit Skarstein)
09.09.2021
11
Apolitiske motstandere (Sofie Frøysaa og Svein Østvik mot Anette Trettebergstuen og Anniken Huitfeldt)
09.09.2021
10
U-fair play! (Iben Akerli og Alex Rosén mot Sigurd Sollien og Bjørn-Henning Ødegaard)
09.09.2021
9
Tipp toppmøtet! (Magnus Devold og Maria Stavang mot Abubakar Hussain og Sandeep Singh)
09.09.2021
8
Que colores de pantalones? (Anette Trettebergstuen og Anniken Huitfeldt mot Sigurd Sollien og Bjørn-Henning Ødegaard)
02.09.2021
7
Drømmen om konfetti (Tuva Fellman og Ronny Brede Aase mot Abubakar Hussain og Sandeep Singh)
02.09.2021
6
Quiz på høygir (Niklas Baarli og Benjamin Silseth mot Sofie Frøysaa og Svein Østvik)
02.09.2021
5
De evige toere (Sigurd Sollien og Bjørn-Henning Ødegaard mot Magnus Devold og Maria Stavang)
02.09.2021
4
Ikke politikk, takk! (Anette Trettebergstuen og Anniken Huitfeldt mot Tuva Fellman og Ronny Brede Aase)
30.08.2021
3
Veteraner mot nybegynnere (Sigurd Sollien og Bjørn-Henning Ødegaard mot Niklas Baarli og Benjamin Silseth)
30.08.2021
2
To dinosaurer, ett bur (Sofie Frøysaa og Svein Østvik mot Helene Spilling og Birgit Skarstein)
30.08.2021
1
Et nytt vennskap (Abubakar Hussain og Sandeep Singh mot Iben Akerlie og Alex Rosén)
30.08.2021
2 season
24
24
Finale
18.02.2021
23
Andre semifinale
18.02.2021
22
Første semifinale
18.02.2021
21
Kniven på strupen (Jonas Bergland og Kaveh Rashidi mot Magnus Devold og Maria Stavang)
18.02.2021
20
Sjarmøretappe (Knut Nærum og Cathrine Sansnes mot Erik Follestad og Mia Hundvin)
11.02.2021
19
Vinn eller forsvinn (Thomas Alsgaard og Silje Nordnes mot Erik Follestad og Mia Hundvin)
11.02.2021
18
Pop-trøbbel (Knut Nærum og Cathrine Sandnes mot Thomas Alsgaard og Silje Nordnes)
11.02.2021
17
Siste sjanse! (Iman Meskini og Marte Bratberg mot Peder Kjøs og og Ingeborg Senneset)
11.02.2021
16
Kollaps i den røde stolen (Iman Meskini og Marte Bratberg mot Magnus Devold og Maria Stavang)
04.02.2021
15
Akademisk toppkamp (Jonas Bergland og Kaveh Rashidi mot Peder Kjøs og Ingeborg Senneset)
04.02.2021
14
- Vi må vinne! (Thomas Alsgaard og Silje Nordnes mot Iman Meskini og Marte Bratberg)
04.02.2021
13
Stas med statsminister (Erik Follestad og Mia Hundvin mot Magnus Devold og Maria Stavang)
04.02.2021
12
Uventet thriller (Iman Meskini og Marte Bratberg mot Jonas Bergland og Kaveh Rashidi)
28.01.2021
11
Clash of the Titans (Knut Nærum og Cathrine Sandnes mot Peder Kjøs og Ingeborg Senneset)
28.01.2021
10
Bråstopp! (Thomas Alsgaard og Silje Nordnes mot Magnus Devold og Maria Stavang)
28.01.2021
9
Bikkjeslagsmål (Erik Follestad og Mia Hundvin mot Jonas Bergland og Kaveh Rashidi)
28.01.2021
8
Thriller i toppen (Magnus Devold og Maria Stavang mot Peder Kjøs og Ingeborg Senneset)
21.01.2021
7
Bunnoppgjørets time (Jonas Bergland og Kaveh Rashidi mot Thomas Alsgaard og Silje Nordnes)
21.01.2021
6
Bra du ikke er tjue år og singel, Knut! (Iman Meskini og Marte Bratberg mot Knut Nærum og Cathrine Sandnes)
21.01.2021
5
Er vi ikke et lag lenger? (Erik Follestad og Mia Hundvin mot Peder Kjøs og Ingeborg Senneset)
21.01.2021
4
Kamp til siste sekund (Magnus Devold og Maria Stavang mot Knut Nærum og Cathrine Sandnes)
18.01.2021
3
Temperaturen stiger (Marte Bratberg og Iman Meskini mot Erik Follestad og Mia Hundvin)
18.01.2021
2
Time hos psykologen (Thomas Alsgaard og Silje Nordnes mot Peder Kjøs og Ingeborg Senneset)
18.01.2021
1
Ny sesong (Knut Nærum og Cathrine Sandnes mot Jonas Kinge Bergland og Kaveh Rashidi)
18.01.2021
1 season
24
24
Finale
01.10.2020
23
Semifinale 2
01.10.2020
22
Semifinale 1
01.10.2020
21
Hallgeir Kvadsheim & Sunniva Rose vs. Wasim Zahid & Astrid Nylander Almaas
01.10.2020
20
Janne Formoe & Tom Stiansen vs. Siri Kristiansen & Christian Borch
24.09.2020
19
Hans Olav Lahlum & Karoline Dyhre Breivang vs. Siri Kristiansen & Christian Borch
24.09.2020
18
Wasim Zahid & Astrid Nylander Almaas vs. Fridtjof Nilsen & Hanne Kristin Rohde
24.09.2020
17
Hans Olav Lahlum & Karoline Dyhre Breivang vs. Sigurd Sollien & Bjørn-Henning Ødegaard
24.09.2020
16
Janne Formoe & Tom Stiansen vs. Fridtjof Nilsen & Hanne Kristin Rohde
17.09.2020
15
Hallgeir Kvadsheim & Sunniva Rose vs. Sigurd Sollien & Bjørn-Henning Ødegaard
17.09.2020
14
Wasim Zahid & Astrid Nylander Almaas vs. Janne Formoe & Tom Stiansen
17.09.2020
13
Siri Kristiansen & Christian Borch vs. Hallgeir Kvadsheim & Sunniva Rose
17.09.2020
12
Janne Formoe & Tom Stiansen vs. Hans Olav Lahlum & Karoline Dyhre Breivang
10.09.2020
11
Siri Kristiansen & Christian Borch vs. Wasim Zahid & Astrid Nylander Almaas
10.09.2020
10
Sigurd Sollien & Bjørn-Henning Ødegaard vs. Fridtjof Nilsen & Hanne Kristin Rohde
10.09.2020
9
Hans Olav Lahlum & Karoline Dyhre Breivang vs. Hallgeir Kvadsheim & Sunniva Rose
10.09.2020
8
Fridtjof Nilsen & Hanne Kristin Rohde vs. Siri Kristiansen & Christian Borch
03.09.2020
7
Hans Olav Lahlum & Karoline Dyhre Breivang vs. Wasim Zahid & Astrid Nylander Almaas
03.09.2020
6
Fridtjof Nilsen & Hanne Kristin Rohde vs. Hallgeir Kvadsheim & Sunniva Rose
03.09.2020
5
Sigurd Sollien & Bjørn-Henning Ødegaard vs. Janne Formoe & Tom Stiansen
03.09.2020
4
Sigurd Sollien & Bjørn-Henning Ødegaard vs. Siri Kristiansen & Christian Borch
31.08.2020
3
Hallgeir Kvadsheim & Sunniva Rose vs. Janne Formoe & Tom Stiansen
31.08.2020
2
Wasim Zahid & Astrid Nylander Almaas vs. Sigurd Sollien & Bjørn-Henning Ødegaard
31.08.2020
1
Fridtjof Nilsen & Hanne Kristin Rohde vs. Hans Olav Lahlum & Karoline Dyhre Breivang
31.08.2020
Shows
Turkish TV shows
Korean TV shows
Russian TV show
Anime
Movies
Comedy
Drama
Action
Thriller
Ratings
What's in the top now
Trends
Collections
RMA
Community
Friends
Movies discussion
TV shows discussion
Join
News
Announcements
Trailers
Compilations
Articles
Movies
Blog
Ads
FAQ
Contacts
Terms of use
Privacy Policy
Buy
PRO
Donate
Best TV show tracker © 2024 18+
Social networking
Mobile Apps
en
ua
Український
ru
Русский
en
English
Ads